10 myśli na temat “Projekty Łazienek”

  1. ?šwietne pomysły. Zupełnie odmienne od zimnego latryniarnego stylu. Jestem za. Tylko gdzie dostać w Polsce materiał na takie aranżacje i ile to kosztuje? Czy stać na to przeciętna rodzinę czy tylko „Konstancin”

  2. Cieszę się, że nasze produkty wywołują taki entuzjazm. Na poczatku roku 2009 nasze produkty będą dostępne w sprzedaży. Ceny będą przystępne i nie powinny zrujnować budżetu domowego przeciętnego Kowalskiego.

  3. Czy można dostać informację na maila kiedy Państwo „ruszycie” z działalnością i jak wyglądają terminy realizacji, koszty itp. Szykujemy się z mężem do urządzania łazienki i osobiście te klimaty mocno mnie interesują! Proszę o informację.

  4. Ostatnie wakacje spędziłam w Meksyku i ogromny entuzjazm wzbudziły we mnie te przepiękne umywalki. Nawet obmysliłam plan, jak przewieżć ją do Polski, ale niestety mój mąż się zbuntował i odmówił dźwigania jej przez pół świata w plecaku. Cieszę się więc, że te produkty będą dostępne na naszym rynku. Istna rewelacja ! Choć nawiasem mówiąc przedstawione tutaj aranżacje są praktycznie w każdym meksykańskim hotelu :)

Dodaj komentarz