Jak kłaść kafelki – czyli film jak prawidłowo położyć płytki

Symulator ułożenia płytekKładzenie płytek wcale nie musi być trudne i jeżeli ktoś ma smykałkę do różnych prac domowych to położenie płytek nie powinno sprawiać mu problemu. W poniższym filmie można znaleźć szczegółowe informacje jak prawidłowo położyć płytki wraz z prezentacją poszczególnych etapów kładzenia glazury.

Nawet jeżeli nie zamierza się samemu kłaść płytek warto ten filmik obejrzeć, żeby poznać ten fach od środka, móc podyskutować z naszym kafelkarzem na interesujące go tematy (vide: kafelki), a być może nawet aby ustrzec się wszelkiej fuszerki.

Program do projektowania układu płytek ceramicznych  (meksykańskie płytki ceramiczne)

Symulator ułożenia płytekProgram ten pozwala na przeprowadzenie symulacji ułożenia glazury z Meksyku. Meksykańskie dekory są doskonałym uzupełnieniem innych płytek dlatego można zobaczyć jak takie płytki wyglądałyby wraz z innymi płytkami.  Program ten pozwala na bardzo szybkie i łatwe sporządzenie symulacji, którą można łatwo zapisać na dysku. Co ważne w programie tym można wgrać własne płytki i przeprowadzić symulację układu własnych płytek.  Program do projektowania układu meksykańskich dekorów.

 

Może warto przesłać ten film wszystkim tym, którzy właśnie kafelkują / remontują swoje mieszkanie (własnymi bądź fachowca rękami). Zobacz też Jak kłaść płytki cementowe

Katalog produktow Kolory MeksykuKatalog aranżacji naszych Klientów (2,7 MB)Katalog aranżacji online
Katalog produktow Kolory MeksykuKatalog naszych produktów w wersji do druku (3,5 MB)Katalog produktów online

Zobacz nasze ręcznie malowane kafle z Meksyku

Zobacz także : Aranżacja Łazienki w stylu meksykańskim

Schody kafle

Schody z meksykańskimi kaflami – inspiracje

Summary
Jak kłaśc płytki
Article Name
Jak kłaśc płytki
Description
Jak kłaść kafelki – czyli film jak prawidłowo położyć płytki
Author

14 myśli na temat “Jak kłaść kafelki – czyli film jak prawidłowo położyć płytki”

  1. cz trudno jest kłaść kafelki różnego typu i ile to trwa bo ja chce położyć kafelki w łazience

  2. kurcze położył bym,,ale niemam tej maszyny do cięcia krawedzi pod ukosem,

  3. ale ztym otworem na kontakt to fuszerka, sa do tego takie okragle nawiertniki

  4. nie musisz mieć tej maszyny do cięcia pod ukosem, wystarczy że kupisz takie plastikowe profile na łączenia kafelek, dostaniesz wszędzie Castorama itp.

  5. a ja bym się chciał nauczyć kłaść płytki ale niemam gdzie:(

  6. (tak po chłopsku sie za top zabrac) oj ludzie o czym wy mówicie po piwerwsze gosc to troche taki podzebrany fachowiec po pierwsze maszyny do ciecia krawedzi nie trzea bo tnie sie to szlifierka katowa , po drugie nawiertniki kolego to sie tez tnie szlifierka tylko ie takim sposobem jak on ale to zczegól zle nie wyciał i tak ramka przykryje……a ty ko mnie rozwaliłes takie plasikowe profile hahahha chłopie to sa listwy lub bagietki ale jak ludzie wola mi sie to nie podoba ja wole dociac płytkle pod katem tzn bizoty ….jesli bs cie cos chcieli jakies porady albo cos to mozecie pisac 5443622 łukaszl

  7. fakt,mogł otwornica to zrobic a gierunki rzeczywiscie szlifierka katowa elegancko sie robi,chyba ze płytki twarde:)

  8. Najważniejsze to dobrze wyciąć kafle. Cięcie wodą (Gdynia, Gdańsk) oferuje firma Robocut, która specjalizuje się właśnie w cięciu kafli.

  9. Samodzielne układanie płytek jest możliwe, ale wymaga sporo precyzji i cierpliwości. Przed przystąpieniem do pracy tylko należy dobrze zapoznać się z materiałem i tokiem postępowania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.