Szafka pod umywalkę – czyli jak dobrać szafkę

Szafka pod umywalkęW salonach łazienkowych można znaleźć wiele ładnych szafek, jednak większość z nich jest biała i niekoniecznie by współgrała z meksykańską umywalką. Bardzo często spotykamy się z pytaniem, jaką szafkę zastosować pod nasze umywalki (zarówno nablatowe jak i wpuszczane), dlatego chcemy pomóc w odnalezieniu szafki, która dopełniła bądź wyeksponowała waszą umywalkę.

Ciekawym rozwiązaniem na pewno będzie szafka nabyta w sklepie z meblami kolonialnymi. W Polsce meble kolonialne są dość łatwo dostępne i w każym większym mieście można znaleźć salon z meblami kolonialnymi. W takich sklepach często można znaleźć szafki, które nadają się pod umywalkę. Ponieważ nie zawsze w jednym sklepie będą mieli szafkę, która by się nadawała, warto objechać kilka sklepów w okolicy. Meble kolonialne, sprowadzane z Indii, Indonezjii i Filipin czesto sa wykonywane z wodoodpornych gatunków drewna, o co warto zapytać sprzedawców. Kilka ciekawych linków: Indyjskie klimaty, Meble Dekor, guido, Kolonialny sklep, Alta Plana.

Tutaj z pomocą przychodzi stare dobre Google. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „meble kolonialne NazwaMiasta„, aby uzyskać podpowiedź gdzie szukać takich mebli. Można też skorzystać z google maps, które pomogą geolokalizować sklepy. Proszę pamietać, iż nie wszystkie sklepy znajdą się w google maps dlatego warto korzystać ze zwyczajnej wyszukiwarki. Warto też szukać sklepów sprzedających meble orientalne, meble rustykalne.

Wiele firm posiada nietypowe szafki pod umywalki i są one często dostępne w bardzo przystępnych cenach.

Stare meble drewniane, wiejskie szafki także idealnie się nadają jako szafki pod umywalki. Kilka ciekawych linków: Meble z duszą, Meble wiejskie.

Szafka pod umywalkę kolonialnaJako że sprowadzamy ceramikę z Meksyku mamy możliwość sprowadzenia mebli dla klientów. W takim wypadku świadczymy usługi transportowe i celne, a także możemy pomóc w samej transakcji.

Umywalki meksykańskie dzięki bogatemu wzornictwu , inspirowane wzornictwem z wielu zakątków świata, pasują do wielu wnętrz, dlatego nie powinno być problemu z  dobraniem odpowiedniej umywalki.

 

Jedna myśl na temat “Szafka pod umywalkę – czyli jak dobrać szafkę”

Możliwość komentowania jest wyłączona.