poitiers-peronda-biaąe

Kolekcja płytek ceramicznych ARGILA POITIERS firmy PERONDA już dostępna w sklepie KOLORY MEKSYKU

large_plytki-ceramiczne-peronda-poiters-latteDo stałej oferty sklepu Kolory Meksyku, oferującego kafle ceramiczne i umywalki, ręcznie dekorowane tradycyjną techniką talavera, dołączamy wyroby hiszpańskiej marki PERONDA – ekskluzywne płytki z prestiżowej linii Poitiers 

Początki fabryki wyrobów ceramicznych PERONDA sięgają pierwszej tercji XIX wieku. Od lat 70. wieku XX. zakłady w hiszpańskim mieście Onda w prowincji Castellón stały się – dzięki wysokim inwestycjom w technologię – jednymi z najważniejszych w branży. Znakomitej jakości produkty czerpią z 1000-letniego dziedzictwa ceramików na Półwyspie Iberyjskim, wnosząc współczesną jakość do tradycyjnej – jak w tym przypadku – stylistyki.

plytki-poitiers-smoke
Poitiers Smoke – eleganckie płytki ceramiczne w kolorze dymnej szarości, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, na zamówienie.
Peronda_poitiers_negra
Poitiers Negro – ekskluzywne płytki ceramiczne w kolorze czarnym wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, oferta stała.

Ceramiczne płytki z kolekcji Argila Poitiers mogą być stosowane zarówno na ścianach, jak i posadzkach. Dostępne w dwóch rozmiarach (7.5 x 30 cm oraz 15 x 30 cm) służą do układania wielu ciekawych kompozycji. Stylizowane na ręcznie formowane pozwalają na różnorodne wykańczanie krytej powierzchni – dzięki różnym sposobom kładzenia fugi można uzyskać efekt idealnie gładkiej ściany lub surowy, szorstki w wyrazie, bliski stylistyce wiejskich domostw. Dodatkowym wyróżnikiem tejże kolekcji jest powierzchnia, przypominająca szkliwienie tradycyjne. Dzięki lekko falującemu licu płytki pięknie odbija się w nich światło, tworząc niepowtarzalny efekt trójwymiarowego reliefu.

biale-rustykalne-plytki
Poitiers White – rustykalne płytki ceramiczne w kolorze białym, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, oferta stała.
Plytki-peronda-latte-bezowe
Poitiers Latte – eleganckie płytki ceramiczne w kolorze kawy latte, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, oferta stała.

KOLEKCJA ARGILA POITIERS FIRMY PERONDA JEST DOSTĘPNA W KLASYCZNYCH KOLORACH – BIELI, CZERNI, BEŻACH I SZAROŚCI:

9k=-1

DZIĘKI UNIWERSALNEJ PALECIE BARW ZNAJDUJE SZEROKIE ZASTOSOWANIE W DEKORACJI WNĘTRZ – PASUJE ZARÓWNO DO STYLU NOWOCZESNEGO, JAK I RUSTYKALNEGO, W KLIMACIE ART DECO, CZY VINTAGE!

POITIERS WHITE: Mocno wydłużone płytki, szczególnie w kolorze białym, są stale obecne w najbardziej prestiżowych magazynach wnętrzarskich. Choć ich bezpretensjonalny urok kojarzy się przede wszystkim z paryskim metrem, to obecnie pojawiają się w intrygujących aranżacjach o szerokim spektrum stylistycznym. Ułożone symetrycznie lub pionowo, podkreślone ciemną fugą, nawiązują bezpośrednio do najlepszych tradycji modernizmu. Kompozycje dwzorowujące ceglany mur stosowane są zazwyczaj w aranżacjach w popularnym stylu skandynawskim oraz w loftach. Położone nierówno, tak by podkreślić ręczną pracę mistrzów fachu, to wyróżniająca cecha pomieszczeń o charakterze rustykalnym. W każdej stylizacji, dzięki szerokiej płaszczyźnie odniesień, niosą ze sobą wyjątkowy – i tak pożądany – klimat vintage.

rustykalne-plytki-ceramiczne-peronda-poitiers
Poitiers White – rustykalne płytki ceramiczne w kolorze białym, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, oferta stała.

POITIERS LATTE: Beże i szarości to kolory tyleż bezpieczne i praktyczne, co wyrafinowane – bogactwo ich odcieni pozwala osiągnąć wyżyny elegancji. Nie przypadkiem beże i brązy należały do ulubionych kolorów epoki art deco, pochodzą bowiem z tej samej rodziny barw ciepłych, co złoto i egzotyczne gatunki drewna. Obok koloru mlecznej kawy płytek Poitiers, który na stałe zagościł w ofercie sklepu Kolory Meksyku, dostępne są także dwa ciemniejsze odcienie brązów – taupe i sage, a także jasny i świetlisty beż, który doskonale sprawdzi się jako łącznik w różnorodnych zestawieniach pozostałych płytek z tej ekskluzywnej kolekcji. Chłodne szarości w odcieniu dymnym to ciekawa propozycja do wnętrz, eksponujących sprzęt typu high-tech.

Peronda-poiters-latte-bezowe
Poitiers Latte – eleganckie płytki ceramiczne w kolorze kawy latte, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, oferta stała.

POITEIRS SAGE, płytki ceramiczne dostępne na zamówienie:

POITIERS_SAGE-FS_BOWERY_AMB
Poitiers Sage – eleganckie płytki ceramiczne w kolorze chłodnego beżu, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, na zamówienie.

POITIERS TAUPE, płytki ceramiczne dostępne na zamówienie:

Poitiers Taupe - eleganckie płytki ceramiczne w kolorze gorzkiej czekolady
Poitiers Taupe – eleganckie płytki ceramiczne w kolorze gorzkiej czekolady, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, na zamówienie.

POITEIRS SMOKE, płytki ceramiczne dostępne na zamówienie:

Poitiers Smoke - eleganckie płytki ceramiczne w kolorze dymnej szarości, wyprodukowane przez firmę Perdona z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, na zamówienie.
Poitiers Smoke – eleganckie płytki ceramiczne w kolorze dymnej szarości, wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, na zamówienie.

POITIERS NEGRO: Czerń w wielkim stylu powraca na salony i do otwartych kuchni, jednym słowem – do łask dekoratorów wnętrz. Dotychczas korzystano z jej walorów, by zaakcentować wybrane elementy, stworzyć kontrast z bielą lub mocno podkreślić inny głęboko nasycony, czysty kolor. Teraz czerń nie potrzebuje towarzystwa – gra pierwsze skrzypce albo koncert solo. Architekci przy jej pomocy mogą dać popis swej zawodowej wirtuozerii, grając estetycznymi walorami w obrębie tej jednej barwy: strukturą materiału, wykończeniem powierzchni w macie lub połysku, pomysłowością w użyciu różnorodnych materiałów. Płytki Poitiers, wielowymiarowo odbijając światło, w ten gorący światowy trend idealnie się wpisują.

Peronda_poitiers_negra-czarne
Poitiers Negro – ekskluzywne płytki ceramiczne w kolorze czarnym wyprodukowane przez firmę Peronda z Hiszpanii, a dostępne w sklepie internetowym Kolory Meksyku, oferta stała.

Zapraszamy do sklepu Kolory Meksyku zarówno po nowe produkty cenionej firmy PERONDA, jak i tradycyjne płytki oraz umywalki talavera!

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 8 votes
Brand Name
Peronda Argila
Product Name
Poitiers
Price
pln 210
Product Availability
Available in Stock