Jak urządzić łazienkę z meksykańską umywalką

W jakim stylu urządzić łazienkę z meksykańską umywalką

Wielu naszych klientów zadaje pytania na temat tego jak zaaranżować tak nietypową umywalkę. Umywalka meksykańska może pasować do łazienki nie tylko w stylu meksykańskim, ale przede wszystkim może ona stanowić ciekawy akcent w każdej łazience, bądź skomponować się z kilkoma drobnymi akcentami w danym stylu.

Łazienka w stylu wiejskimWielu klientów też mówi, iż meksykańska umywalka wymaga łazienki w stylu meksykańskim, co jest tylko częściowo prawdą. Oczywiście można urządzić łazienkę od początku do końca w stylu meksykańskim, jednak nie trzeba uciekać się do tak „radykalnych rozwiązań”, aby harmonijnie zaadoptować meksykańską umywalkę. We wzornictwie meksykańskim widać wpływy różnych typów wzornictwa (m.in.: hiszpańskiego, włoskiego, angielskiego, chińskiego i arabskiego) co sprawia, iż umywalki cechują się dużym zróżnicowaniem wzornictwa oraz kolorystyki. Takie duże zróżnicowanie umywalek pozwala na zaadoptowanie umywalki w niemal każdej łazience. Zarówno nasi klienci jak i dekoratorzy wnętrz potwierdzają, iż nasze umywalki mogą stanowić samodzielny element dekoracyjny w łazience.

Umywalki występują w różnych kompozycjach kolorystycznych (biało-niebieskie, wielobarwne, dwukolorowe), z mniej lub bardziej intensywnymi wzorami (od umywalek białych z delikatnymi, małymi kwiatkami, aż po umywalki z gęstym wielokolorowym wzorem). Takie zróżnicowanie pozwala na umieszczenie meksykańskiej umywalki w łazienkach:
– w stylu meksykańskim;
– w stylu wiejskim;
– w stylu retro;
– w stylu rustykalnym;
– w stylu kolonialnym;
– w stylu trendy / nowoczesnym;
– w stylu angielskim;
– w stylu antycznym;
– w stylu prowansalskim;
– w stylu śródziemnomorskim.

Aby zobaczyć przykładowe aranżacje łazienek odwiedź naszą Galerię Wnętrz.

Jedna myśl na temat “Jak urządzić łazienkę z meksykańską umywalką”

Możliwość komentowania jest wyłączona.