Kategorie

Informacje

info@kolorymeksyku.pl
0 570 991 770 (w godz.: 9-17)
 


UPS

 Dostawa w 1 dzień

Koniecznie zobacz także

  Cerames


Facebook Kolory MarokaBlog Kolory MarokaPinterest Kolory MarokaInstagram Kolory Maroka

 

Zostań partnerem

Zostań partnerem sklepu Kolory Meksyku i otrzymaj rabat lub zarabiaj prowizje za każdą poleconą sprzedaż

Program partnerski przeznaczony jest dla osób, które chcą nawiązać współpracę, aby otrzymać zniżki oraz do osób, które chą reklamować nasze produkty, aby otrzymać z tego tytułu prowizje. W naszym programie wypłacamy wysokie prowizje i dzięki unikalnej ofercie nasz produkt znajdzie szybko nabywców. Poniżej przedstawiamy sposób na zostanie partnerem, korzyści z programu partnerskiego oraz pomysły na zarabianie jak najwyższych prowizji w naszym programie partnerskim.

A. Kupuj i otrzymaj rabat

Gdy zarejestrujesz się jako partner i dokonasz zakupu automatycznie otrzymasz zniżkę 10% na wszystkie produkty. Zamów towar w naszym sklepie i uzyskaj prowizję procentową od zakupionego towaru. Jeżeli kupujesz produkt dla klienta możesz zatrzymać dla siebie całą zniżkę bądź udzielić klientowi rabat (np. 5%), dzięki czemu klient chętniej kupi u Ciebie niż samemu.

B. Poleć klientom nasze produkty i zarabiaj prowizje

Gdy polecisz klientowi nasz sklep i zakupi on towar w naszym sklepie (po przejściu na stronę przez Twój tzw. link partnerski) zostaje Tobie naliczona prowizja 10% od każdego dokonanego przez klienta zakupu. Nasze produkty możesz reklamować na swojej stronie bądź przez innne strony poprzez link parterski (do pobrania w Panelu Partnera).

Program Partnerski Kolory  

Korzyści z programu partnerskiego:

1. Otrzymujesz rabat od zakupu dla siebie bądź prowizję od każdego zakupu dokonanego przez klienta.
2. Oferujesz klientowi unikalny produkt poszerzający Twoją ofertę. Klient na pewno doceni, że masz w swoim asortymencie tak ciekawe i oryginalne produkty.
3. Twoi klienci będą zadowoleni, że mogą u Ciebie kupić taniej (jeżeli udzielisz im rabatu).


Jak przystąpić do programu partnerskiego

To wyjątkowo proste. Aby zostać partnerem programu partnerskiego Kolory Meksyku i zarabiać prowizje należy wykonać następujące kroki:

1. Zarejestruj się na stronie tutaj.
2. Po kliknięciu linka weryfikującego adres email zaloguj się na stronie i uzpełnij dane billingowe.
3. Po zalogowaniu się na stronie uzupełnij dane Partner w sekcji  Partner > Dane Billingowe. Konieczne jest podanie numeru NIP. W formularzu, w sekcji komentarz wpisz, zależnie od charakteru prowadzonej działalności: "Projektant" bądź "Wyposażenie Łazienek".
4. Po zgłoszeniu chęci przystąpienia do programu partnerskiego poprzez wypełnienie formularza, zostaniecie Państwo zweryfikowani przez administratora sklepu. Jeżeli weryfikacja wypadnie pomyślnie, zostanie Państwu przydzielony indywidualny numer partnerski dzięki, któremu będziecie mogli Państwo polecać nasz sklep.
5. Transakcje zawarte w sklepie, które odbyły się z Państwa polecenia są rejestrowane w systemie, a na Państwa koncie partnerskim odnotowuje się prowizja za dokonaną transakcję. Link Partnerski oraz wysokość prowizji można sprawdzić w Panelu Partnera.

Prowizje. Dodatkowe informacje:

1. Prowizja zostaje cofnięta w przypadku zwrotu przez klienta towaru (do 7 dni).
2. Prowizja zostaje wypłacona, gdy na koncie uzbiera się co najmniej 100 zł (naliczone prowizje nie przepadają po określonym terminie). Stan dotychczasowych naliczonych prowizji możesz sprawdzić w Panelu Partnera.
3. Aby otrzymać prowizję partner musi wystawić fakturę VAT.
4. Nie ma możliwości łączenia zniżki rabatowej z naliczaną prowizją.