Płytki cementowe – hiszpańskie płytki podłogowe

Już pewien czas temu wprowadziliśmy do naszej oferty płytki cementowe, ale cały czas powiększamy liczbę dostępnych wzorów płytek. Obecnie mamy ich ponad 100, a także kilkanaście wzorów, które są dostępne od ręki, tak więc w tym wypadku dostawa jest dużo szybsza i tańsza. Nasze płytki cementowe sa nie tylko w stylu hiszpańskim, ale także płytki w stylu marokańskim i portugalskim.

płytki hiszpańskie
Wzory płytek w stylu hiszpańskim

Hiszpańskie płytki cementowe cechują się nie tylko wyjątkowym wzornictwem,  sposobem układania się wzorów, ale także sposobem układania. W przypadku tych płytek docelowy wzór jest często widoczny dopiero po ulozeniu co najmniej 4 plytek, a co ciekawe ta sama płytka może utworzyć wiele różnych wzorów. Płytki kładzie się tzw. sposobem bezfugowym, o czym można przeczytać więcej tutaj : jak układać płytki cementowe

 

Płytki mozaikowe  to świetny pomysł na niepowtarzalne i wyjątkowe zaaranżowanie podłogi Twojego wnętrza.
Dzięki dużej odporności, która jest wynikiem hydraulicznego procesu produkcji, mogą być zastosowane na podłogi we wszystkich rodzajach wnętrz, ale także na ścianach.
Płytki cementowe w stylu hiszpańskim to idealne rozwiązanie dla domowych wnętrz, ale także hoteli, starych kamienic, salonów ekspozycyjnych czy restauracji.